Dovolená s Alpinou - vše podstatné

Jako průvodce pracuji od roku 1994. V roce 2007 jsem začal spolupracovat s CK Alpina nejen jako průvodce a instruktor, ale i jako externí garant zájezdů. Na starosti mám zájezdy zaměřené na turistiku, přechody hor a cyklistiku ve Francii, Černé Hoře, Albánii, Gruzii, Maroku a Turecku. Díky skvělému týmu průvodců a kucharů, který mám kolem sebe, vznikají, jak pevně věřím, zajímavé programy. Zvláště Francie patří v poslední době vyhledávaným destinacím. Kromě oblastí Mont Blancu a NP Écrins, jsou hojně vyhledávané i Korsika a Provence.

Alpina je jednu z mála společností na českém trnu, která se téměř výhradně zabývá outdoorem a nabízí různě náročné sportovní a zážitové programy v horách, na kole, na ferratách a na sněhu.

Připravované a nabízené programy v jednotlivých destinacích zobrazíte kliknutím na obrázek. Akce, kde bychom se mohli osobně potkat pak najdete v kalendáři akcí. 

V případě dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat. Těším se na případné společné toulání v nádherných a nebetyčných horách.