Tvorba plánů sportovních, fotografických a poznávacích dovolených

V cestovním ruchu působím jako průvodce a produktový manažer na volné noze od roku 1996. Většinu času trávím průvodcovskou a kancelářskou prací pro CK Alpina a CK iGo, ale i přesto Vám nabízím tvorbu programů soukromých i rodinných cest se sportovním, fotografickým i poznávacím zaměřením. Po úvodní konzultaci, která může proběhnout po mejlu, telefonu nebo osobně u dobré kávy nebo čaje, Vám s radostí vytvořím podrobný itinerář vysněné cesty včetně poznámek k navštíveným místům a kontaktů na místní průvodce, dopravce a aktuální přibližné ceny (u předem zajednaných služeb pak ceny dojednané). Pokud byste chtěli využít mých průvodcovských a lektorských služeb, neváhejte se prosím ozvat. Jsem Vám plně k dispozici.

V případě zájmu o mé služby mne neváhejte kontaktovat buď e-mailem (david.hainall@gmail.com) nebo telefonicky +420777623518).   
 

Ceny za služby 

  • Konzlultace a tvorba programu a cestopisného průvodce: 300Kč/hodinu + reálné náklady spojené s cestou ke klientovi (účtuji čisté odpacované hodiny,časový odhad poskytnu po úvodní konzultaci). První konzultace po e-mailu nebo telefonu je zdarma. Poplatky účtuji až po úvodní domluvě.
     
  • Původcovské služby a lektorské služby: 1800 Kč/den + reálné náklady spojené s cestou (letenka, místní doprava, ubytování, vstupy apod.)