Prodej nástěnných kalendářů 2018

Jako každý rok, i letos jsem připravil nabídku nástěnných kalendářů pro rok 2018. Kalendáře prezentují celkem 13 fotografií z různých turisticky atraktivních destinací. V případě zájmu mohu vytvořit kalendář i z jiného zajímavého místa. Prezentaci fotografií, resp. seznam fotogalerií najdete zde.  

Kalendář bude vytištěný na matném fotografickém papíře (170 g/m2), svázaný drátkem  a opatřený závěsným háčkem. Kalendář obsahuje celkem 12 fotografií s kalendáriem, jednu úvodní stranu s fotografií a pevný karton.  

Ceny:

  • Formát A4         150 Kč + 90 Kč poštovné a balné (ceny jsou uvedeny vč. dph)
  • Formát A3         250 Kč + 90 Kč poštovné a balné (ceny jsou uvedeny vč. dph)

 

Objednávky:

  • Objednávky prosím posílejte prostřednictvím níže uvedeného objednávkového formuláře. První várku kalendářů budu tisknout pravděpodobně v první polovině listopadu a rozesílat v druhé polovině téhož měsíce. Pokud byste měli nějaké zvláštní přání nebo požadavek na termín dodání, prosím ozvěte se. 

  • V případě velkého zájmu, stejně jako v předchozích letech, zadám dotisk kalendářů nejpozději 1. 12. 2015 tak, abych byl schopen dodat kalendáře do vánoc.  

Způsob doručení: 

  • Kalendáře zasílám obvykle na dobírku prostřednictvím České pošty, případně je možné se domluvit na osobním převzetí. 

 

Ukázky jednotlivých listů kalendáře zobrazíte kliknutím na obrázek. V tištěné podobě budou stránky pochopitelně bez loga. Do fotografií kalendáře "Cesty 2018" je v pravém dolním rohu vložen drobným písmem popisek fotografie. Pokud bysteměli zájem o kalendář složený z jiných fotografií, které se Vám při prohlížení fotogalerie líbily, prosím ozvěte se na e-mail: david.hainall@gmail.com. Určitě se domluvíme. 

 

Nabídka kalendářů pro rok 2018: 

Objednávka kalendáře

Vyplňte prosím níže uvedené údaje. S potvrzením Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat v co nejkratším možném termínu.