Prodej nástěnných kalendářů 2019

Jako každý rok, i letos jsem připravil nabídku autorských nástěnných kalendářů pro rok 2019. Kalendáře prezentují celkem 13 fotografií z vybraných turisticky atraktivních destinací. V případě zájmu mohu vytvořit kalendář i z jiného zajímavého místa. Prezentaci fotografií, resp. seznam fotogalerií najdete zde.  

Kalendář bude vytištěný na matném fotografickém papíře (170 g/m2), svázaný drátkem  a opatřený závěsným háčkem. Kalendář obsahuje celkem 12 fotografií s kalendáriem, jednu úvodní stranu s fotografií a pevný karton. Na fotohgrafiích nebude uvedeno moje fotografické logo.   

Ceny:

  • Formát A3         230 Kč + 110 Kč poštovné a balné (ceny jsou uvedeny vč. dph), v případě osobního odběru v Heřmanově Městci nebo a na cestovatelské přednášce se poštovné a balné neplatí. 
  • Formát A4 - 180 Kč + 110 Kč poštovné a balné (ceny jsou uvedeny vč. dph), v případě osobního odběru v Heřmanově Městci nebo a na cestovatelské přednášce se poštovné a balné neplatí. 

 

Objednávky:

  • Objednávky posílejte prosím prostřednictvím níže uvedeného objednávkového formuláře. První várku kalendářů budu tisknout pravděpodobně v první polovině listopadu a rozesílat v druhé polovině téhož měsíce. Pokud byste měli nějaké zvláštní přání nebo požadavek na termín dodání, prosím ozvěte se. 

  •  
  • V případě velkého zájmu, stejně jako v předchozích letech, zadám dotisk kalendářů nejpozději 1. 12. 2018 tak, abych byl schopen dodat kalendáře do vánoc.  

  • Kalendáře bude možné nově yzvednout i na cestovatelkých přednáškách nebo osobně v naplánovaných na tento podzim. V takovém případě samozřejmě nebudete platit poštovné, jen prosím o infomraci předem, že si přijdete kalendář vyzvednout. .   

Způsob doručení: 

  • Kalendáře zasílám obvykle na dobírku nebo po připsání příslušného obnosu na účet, který bude uvedený na faktuře. Kalendáře posíálám  prostřednictvím České pošty. Případně je možné se domluvit na osobním převzetí v Chrudimi, Brně nebo Pardubicích. 

  • Kalendáře bude možné si po předchozí domluvě vyzvednout na plánovaných přednáškách nebo totografckých kurzech a vyhnout se tak placení poštovného. 

 

Ukázky jednotlivých listů kalendáře zobrazíte kliknutím na obrázek. V tištěné podobě budou stránky pochopitelně bez loga. Pokud bysteměli zájem o kalendář složený z jiných fotografií, které se Vám při prohlížení fotogalerie líbily, prosím ozvěte se na e-mail: david.hainall@gmail.com. Určitě se domluvíme. 

 

Nabídka kalendářů pro rok 2019: 

  
 
 
 
 

Objednávka kalendáře

Vyplňte prosím níže uvedené údaje. S potvrzením Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat v co nejkratším možném termínu.