Prodej nástěnných kalendářů 2017

Jako každý rok, i letos jsem připravil nabídku nástěnných kalendářů pro rok 2016. Kalendáře prezentují celkem 13 fotografií z různých turisticky atraktivních destinací. V případě zájmu mohu vytvořit kalendář i z jiného zajímavého místa. Prezentaci fotografií, resp. seznam fotogalerií najdete zde.  

Kalendář bude vytištěný na matném fotografickém papíře (170 g/m2), svázaný drátkem  a opatřený závěsným háčkem. Kalendář obsahuje celkem 12 fotografií s kalendáriem, jednu úvodní stranu s fotografií a pevný karton.  

Ceny:

  • Formát A4         230 Kč + 100 Kč poštovné a balné (ceny jsou uvedeny vč. dph)
  • Formát A3         280 Kč + 100 Kč poštovné a balné (ceny jsou uvedeny vč. dph)

 

Objednávky:

  • Objednávky prosím posílejte prostřednictvím níže uvedeného objednávkového formuláře. První várku kalendářů budu tisknout pravděpodobně v první polovině listopadu a rozesílat v druhé polovině téhož měsíce. Konec objednávek 14. 11. 2016. Pokud byste měli nějaké zvláštní přání nebo požadavek na termín dodání, prosím ozvěte se. 
  • V případě velkého zájmu, stejně jako v předchozích letech, zadám dotisk kalendářů nejpozději 1. 12. 2015 tak, abych byl schopen dodat kalendáře do vánoc.  

Způsob doručení: 

  • Kalendáře zasílám obvykle na dobírku prostřednictvím České pošty, případně je možné se domluvit na osobním převzetí. 

 

Ukázky jednotlivých listů kalendáře zobrazíte kliknutím na obrázek. V tištěné podobě bude logo jen na úvodní fotografii, další fotografie s kalendáriem budou pochopitelně bez něj. Do fotografií kalendářů "Hory 2016" a "Cesty 2016" je v pravém dolním rohu vložen drobným písmem popisek fotografie. Pokud byste měli zájem o kalendáře publikované v předchozích letechs aktuálním kalendáriem na rok 2016, neváhejte se prosím ozvat na e-mail: david.hainall@gmail.com

 

Nabídka kalendářů pro rok 2017: 

 

Objednávka kalendáře

Vyplňte prosím níže uvedené údaje. S potvrzením Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat v co nejkratším možném termínu.

Pro rok 2016 jsem nabízel tyto kalendáře: 

  

 

Pro rok 2015 jsem nabízel tyto kalendáře: 

 

 

Kalendář Lucky Almášiové 

Letos tu je ještě jedna novinka. Kromě mých kalenddářů, zde najdete i nabídku kalendáře kamarádky, průvodkyně a fotografky Lucky Almášiové. Kalendář nabízíme ve formátu A4. Jednotlivé listy zobrazíte klikutím na úvodní obrázek.

 

 

Pro rok 2014 jsem nabízel tyto kalendáře: 

 


 

Pro rok 2013 jsem nabízel tento kalendář: 

Pro rok 2012 jsme nabízel tento kalendář: